Siatki przeciw owadom

Zmiany klimatu jakie obserwujemy w ostatnich latach doprowadziły do wzrostu temperatur a przez to do znacznego wzrostu rozwoju wszelkiego rodzaju owadów. Doświadczenia w takich krajach jak USA czy Włochy, gdzie insekty są takim samym problemem jak w Polsce dowodzą, że moskitiery są najbardziej kompleksowym zabezpieczeniem przed owadami w domu, pracy i plenerze. Moskitiery uwolnią Cię przed dokuczliwymi komarami, meszkami i muchami. Z powodu łagodnej zimy możesz mieć pewność, że całe ich chmary tylko czekają, aby zagościć w Twoim domu i uprzykrzyć Ci każdą chwilę wypoczynku.

     

 Rozwiązania, które proponujemy w naszej ofercie są przeznaczone do każdego rodzaju obiektów, zarówno użytkowanych przez ludzi jak i zwierzęta hodowlane. Dzięki swej uniwersalności nie wpływają ujemnie na nasze zdrowie oraz otaczający świat.
Dla mieszkańców domów wielorodzinnych (bloki, wieżowce) moskitiery RETIS mają jeszcze jedną ważną zaletę. Zabezpieczają mieszkanie przed prusakami i karaluchami które w sezonie letnim dostają się do mieszkań po ścianach zewnętrznych budynku.

     

 

Moskitiery Ramkowe
Moskitiery wykonane są z aluminiowej ramki w kolorach podstawowych białym, brązowym ( możliwość wyboru kolou z Palety Real) i z siatki w kolorze grafitowym. Całą moskitierę montuje się w bardzo prosty i szybki sposób, a co najważniejsze bezinwazyjnie, czyli bez naruszenia profili okiennych ani ram. Na taki sposób montażu pozwala specjalny system haczykowy. Dzięki niemu sami Państwo będziecie mogli zdejmować moskitierę w dowolnym momencie.Moskitiery z takim systemie mocowania mają tę zaletę, że nie muszą przez cały rok tkwić w oknie. Pamiętajcie Państwo, że nie ma nic gorszego dla siatki stosowanej w moskitierach jak niekorzystne wpływy atmosferyczne. Częste marznące deszcze, w okresie jesienno- zimowym, w krótkim czasie są w stanie zniszczyć siatkę.Jest jeszcze aspekt estetyczny i praktyczny. Po częstych próbach "wdarcia" się latających stworzeń do Państwa mieszkań, kiedy utkną w siatce, bez problemu moskitierę można zdjąć i wymyć w wannie.

  

Moskitiery Drzwiowe
Moskitiera drzwiowa otwierana na zawiasach gwarantuje swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów. Wykonana jest ze specjalnych aluminiowych profili drzwiowych z poprzeczką w środku lub bez, w kolorach białym lub brązowym. Rama drzwiowa wypełniona jest siatką z włókna szklanego koloru popielatego. Moskitiera drzwiowa mocowana jest z jednej strony za pomocą zawiasów do futryny drzwi, a z drugiej strony przy pomocy dwóch zamków magnetycznych utrzymywana jest w pozycji zamkniętej
Moskitierę drzwiową można montować zarówno do drzwi z PCV, jak i drewnianych.