Oferta

Oferta
Bramy segmentowe KRISPOL

E-Tombud.pl

Produkowane są “na wymiar”, czyli na indywidualne zamówienie klienta. Elastyczne podejście producenta do wymagań rynku daje w efekcie:

  • bramy znajdujące zastosowanie w nowych budynkach. charakteryzujących się nieszablonowymi rozwiązaniami współczesnej architektury.
  • bramy znajdujące zastosowanie przy modernizacjach obiektów.

Brama garażowa segmentowa KRISPOL przeznaczona jest dla wszystkich użytkowników ceniących jakość, estetykę, komfort obsługi, a przede wszystkim bezpieczeństwo.

MISTRAL (TŁOCZENIE WĄSKIE)

MISTRAL – bramy garażowe segmentowe z przetłoczeniami poziomymi wąskimi.

Bramy z tłoczeniem poziomym wąskim, z fakturą woodgrain lub gładką na zewnętrznej powierzchni. Ten klasyczny i uniwersalny wzór pasuje do większości domów, przez co jest najbardziej popularny. Atutem tej kolekcji jest także atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakości bram.

PASAT (TŁOCZENIE SZEROKIE)

PASAT – bramy garażowe segmentowe z przetłoczeniami poziomymi szerokimi.

Bramy z tłoczeniem poziomym szerokim, fakturą woodgrain lub gładką. Wzornictwo tych bram sprawdzi się zarówno w domach o klasycznym wyglądzie, jak i tych wpisanych w nowoczesny design. Kolekcja ta jest interesującą alternatywą dla przetłoczeń wąskich.

MAESTRO (KASETON)

MAESTRO – bramy garażowe segmentowe z przetłoczeniami w kasetony.
Bramy z tłoczeniem w kasetony, z fakturą woodgrain lub gładką. Kolekcja ta jest polecana dla Klientów ceniących urok i ciepło domów o tradycyjnym, rustykalnym charakterze.

BREVA (V-profilowane)

BREVA – bramy garażowe segmentowe z V-profilowaniem.
BREVA to najnowsza kolekcja bram garażowych segmentowych KRISPOL. Wyróżnia ją unikalny wzór przetłoczeń – V-profilowanie, który zapewnia bramom wyjątkowy i nowoczesny wygląd. Innowacyjna forma bram BREVA idealnie wpisuje się w najnowsze trendy design i świetnie komponuje się z nowoczesnym budownictwem.

SIROCCO (bez przetłoczenia)

SIROCCO – bramy garażowe segmentowe bez przetłoczeń.
Bramy z segmentów bez przetłoczeń, z gładką strukturą na zewnętrznej powierzchni. Elegancja, prostota formy bramy i jej naturalny wygląd idealnie komponuje się z różnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Wybór z kilkudziesięciu oklein, stosowanych przez najlepszych producentów okien, pozwala zachować jednolitą kolorystykę stolarki otworowej całego domu. Elegancki wygląd bram można podkreślić stosując jeden ze wzorów detali dekoracyjnych.
Przewiń do góry