Oferta

Oferta
Technika osłonowa

E-Tombud.pl

Technika osłonowa

Rolety w kasecie

Rolety wewnętrzne tradycyjne w kasecie to szeroka gama systemów rolet z tkaniną tradycyjną. Są to rozwiązania ponadczasowe i uniwersalne. Kasety występują w wersji aluminiowej lub PCV (w zależności od systemu) co sprawia, że są doskonałym dopełnieniem stylu, jaki panuje we wnętrzu a ponadto chronią tkaninę przed kurzem czy blaknięciem. Kasety występują w różnych rozmiarach, mogą być montowane do ramy okiennej, we wnęce lub na ścianie w zależności od systemu. Montaż inwazyjny lub bezinwazyjny (przyklejanie kasety do ramy okna za pomocą taśmy dwustronnej) sprawia, że każdy znajdzie system w sam raz dla siebie.

Rolety wolnowiszące

Rolety wewnętrzne tradycyjne bez kasety to uniwersalne osłony okienne, na każdą kieszeń. Dzięki szerokiej gamie tkanin można dopasować je do każdego wystroju. W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 240 różnych kolorów i rodzajów tkanin. Są to proste systemy, które są zarazem klasyczne. Do Sposoby montażu bezinwazyjny na skrzydle okiennym lub inwazyjny – do ściany, we wnęce lub do sufitu(w przypadku większych rozmiarów) są bezproblemowe dla każdego majsterkowicza.

Rolety Dzień-Noc

Rolety dzień i noc w kasecie to szeroka gama systemów rolet z tkaniną dzień noc charakteryzującą się naprzemiennymi, poziomymi pasami, które dają różny stopień zaciemnienia. Są to rozwiązania ponadczasowe i uniwersalne. Kasety występują w wersji aluminiowej lub PCV (w zależności od systemu) co sprawia, że są doskonałym dopełnieniem stylu, jaki panuje we wnętrzu a ponadto chronią tkaninę przed kurzem czy blaknięciem. Kasety występują w różnych rozmiarach, mogą być montowane do ramy okiennej, we wnęce lub na ścianie w zależności od systemu. Montaż inwazyjny lub bezinwazyjny (przyklejanie kasety do ramy okna) sprawia, że każdy znajdzie system w sam raz dla siebie.

Rolety dachowe

Plisy dachowe to rozwiązanie przeznaczone do okien dachowych. W przypadku okna dachowego plisa działa w płaszczyźnie poziomej lub pod dowolnym kątem.
Montowana jest klasycznie, przez montaż na ramie, a stałe rynny przymocowane są do ramy okiennej za pomocą klipów Typu A.

Zalety:
– plisa posiada ruchomą belkę, która pozwala na sterowanie plisą,
– stalowe linki w standardzie,
– plisy można czyścić wilgotną ścierką, bez użycia detergentów

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe i drewniane łączą w sobie funkcjonalność i elegancję.
Są doskonałym elementem dekoracyjnym okien i wnętrz.
Pozwalają na precyzyjną regulację ilości światła przenikającego do pomieszczenia bez konieczności podnoszenia żaluzji.
Oferujemy bogatą gamę kolorystyczną oraz lamele o szerokości 25 mm i 50 mm.
Opcjonalnie żaluzje mogą być wyposażone w sterowanie elektryczne.

Żaluzje plisowane

Plisy to jedno z najciekawszych rozwiązań w zakresie przesłon wewnętrznych. Są nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne i nowoczesne. W naszej ofercie znajduje się ponad 360 kolorów tkanin. Dodatkową zaletą jest możliwość przysłonięcia dowolnego fragmentu okna.
Plisy można montować dwojako.
Montowana inwazyjnie do listwy przy szybowej w świetle szyby lub nawierzchniowo.
Drugi sposób montażu to bezinwazyjny w świetle szyby, za pomocą wieszaka Typu B lub bezinwazyjnie, nawierzchniowo, za pomocą wieszaka Typu A.
W naszej ofercie posiadamy obecnie 16 wariantów plis do różnych typów i kształtów okien.

Zalety:
– Elegancki design i funkcjonalność
– Kolory anodowane (m.in. antracyt, szampański, oliwka),
– Wygodny uchwyt profilu („rączka”),
– Wklikiwana w profil na zaczepach – co zapobiega opadaniu plisy

Żaluzje pionowe Verticale

ŻALUZJA PIONOWA VERTICAL idealna do okien o dużej powierzchni, świetnie sprawdza się jako system osłonowy do salonu, biura czy pokoju. Prosta obsługa, regulacja kąta padania światła pozwala wpuścić do pomieszczenia, tyle słońca ile potrzebujesz.
Proponujemy dwie szerokości pasów: vertical 127mm oraz vertical 89mm do tego szeroka paleta tkanin, pozwalająca na ciekawą aranżację wnętrza. Łatwy montaż pod sufitem lub za pomocą kątowników-do ściany oraz możliwość dopasowania produktu w skosach sprawiają, że jest to produkt na miarę każdego okna.

Wyróżniamy trzy podstawowe typy
Pakiet po lewej – typ A – tkanina rozsuwana jest od lewej do prawej.
Pakiet po prawej – typ B – tkanina rozsuwana jest od prawej do lewej.
Pakiet prawa/lewa (tzw. kurtyna) – typ C – pasy tkaniny znajdują się po obu stronach i rozsuwają się do środka jak kurtyna.

Moskitiery

Moskitiera okienna to skuteczna i bezpieczna ochrona przed owadami. Wykonana z lekkiego aluminium i wypełniona siatką wykonaną z wytrzymałego włókna szklanego. Dzięki gęsto ułożonym oczkom przedostanie się owadów do wnętrza przy otwartym oknie jest nie możliwe. Ze spokojem możemy uchylić okno i wietrzyć nasze pomieszczenie.

Możemy wyróżnić cztery systemy moskitier okiennych:
– moskitiera okienna z kołnierzem jest dedykowana do okien standardowych PCV
– moskitiera okienna bez kołnierza do okien aluminiowych – zlicowanych
– moskitiera rolowana, prowadzenie mocowane do ściany lub ramy okna
– moskitiera plisowana pionowa, montowana we wnęce lub na ścianie przed wnęką

Przewiń do góry