Serwis

Start
Serwis
E-TOMBUD.PL

Nasza firma – jako jedna z nielicznych – zajmuje się wszystkim tym z czym musi zmierzyć się klient po latach użytkowania stolatki otworowej. Potocznie mówiąc naprawiamy stolarkę otworową , a bardziej fachowo – świadczymy szeroki serwis usług, które pomogą przywrócić Waszym oknom funkcjonalność, estetyczny wygląd, szczelność, a co za tym idzie pomogą obniżyć koszty ogrzewania.

Zadbajmy o okna PCV !

E-Tombud.pl

Jesień. Pora robienia przetworów, pora uaktualniania albumów o zdjęcia z letnich wojaży, pora by przygotować się do nadchodzących chłodów, a także pora by zadbać o szczelność okien PCV. Dbajmy o nasze okna PCV by koszty ogrzania naszego „M” nie przyprawiły nas o ból głowy. Jak zaradzić nieszczelnym oknom ? – Skorzystać z Naszego serwisu. Serwisant usunie usterki okna PCV powstałe w wyniku jego eksploatacji. Jesienna Regulacja przywróci lub poprawi funkcjonalność okna PCV. Szanowny Kliencie jeśli skrzydło Twojego okna PCV wydaje się być większe od ramy, w której jest osadzone dzwoń ! Nasz serwisant wyreguluje je i znowu skrzydło będzie pasowało, a jego zamykanie czy otwieranie nie będzie wymagało użycia siły. Wieje?! Tę usterkę okna PCV też nasz serwisant usunie. Przy wielości przyczyn nieszczelności okna PCV jedno jest pewne: Nasz serwisant poprawi szczelność okna PCV poprzez wymianę uszczelek, wyregulowanie okuć lub zamontowanie nowych.

E-Tombud.pl

Nasi serwisanci to wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra przygotowana do obsługi technicznej oferowanych na rynku nowoczesnych produktów okiennych i drzwiowych.

W ramach pogwarancyjnego serwisu oferujemy:

  Naprawa okien PCV , Aluminiowych

 Naprawa rolet zewnętrznych ( wymiana silników, pancerza)

  Regulacja okien

  Doszczelnienie ( rolki dociskowe oraz zawiasy)

  Konserwacja – smarowanie okuć (coroczna konserwacja)

  Wymiana uszczelek okiennych

  Wymiana szyb zespolonych

  Wymiana okuć (zasuwnic, narożników, zawiasów)

  Montaż klamek z kluczykiem lub przyciskiem

  Pełen zakres usług związane z oknami, drzwiami, roletami, bramami garażowymi.

Nasz serwis upora się także pękniętą szybą. Koszt wymiany na pewno będzie mniejszy niż zakup nowego okna . Także w przypadku nieszczelności szyb zespolonych – czego objawem jest zaparowane szyba w oknie PCV – polecamy wymianę takiej szyby. W ofercie posiadamy także osłonki na zawiasy po których wymianie Okno  będzie znowu jak nowe.

Zachęcamy także do stałej współpracy firmy, instytucje, szkoły, administracje. Gwarantujemy kompleksową obsługę w atrakcyjnej cenie

E-Tombud.pl

Opinia o serwisie

Przewiń do góry