Serwis

serwis
montaż

E-Tombud.pl

Bogaty asortyment oferowanych przez TOMBUD produktów, w dużej mierze okien i drzwi wymaga profesjonalnego zamontowania. To właśnie profesjonalny montaż jest naszą wizytówką czego dowodem jest grono klientów z tak zwanego polecenia. Ekipy montujące są zatrudnieni w firmie TOMBUD.

Nie zlecamy prac montażowych podwykonawcom.

Właściwy montaż gwarantują tylko wyspecjalizowani pracownicy z odpowiednim doświadczeniem, wiedzą i profesjonalnym sprzętem.

Cały proces montażu rozpoczyna się w momencie rozpoczęcia pomiarów na nowe okno czyli podczas wizyty naszego handlowca. Wszystkie produkty które sprzedajemy z usługą montażu wymagają wymierzenia przez pracownika naszej firmy który ponosi pełną odpowiedzialność za podane wymiary. Następnie sporządzamy umowę na usługę. Co jest istotne nie pobieramy zaliczek, zadatków itp. u nas klient płaci po zamontowaniu danego produktu. Dzień i godzinę montażu ustalamy telefonicznie dostosowując się do klienta. Montujemy również w soboty. Montaż przeważnie rozpoczynamy w godzinach 8-9. Stolarkę otworową możemy zamontować na kilka sposobów które przedstawiamy poniżej:

1. Demontaż / Montaż w istniejącym budynku / mieszkaniu / obiekcie.

2. Montaż w stan surowy tradycyjny.

3. Montaż z wykorzystaniem foli ” ciepły montaż „.

4. Montaż w warstwie docieplenia w systemie JBD.

5. Montaż rolet zewnętrznych natynkowych i nadstawnych

6. Montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych

Przewiń do góry